vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Trust GXT 638 2.1 Digital Gaming Speaker Set

Kalkulačka splátek CETELEM
4000 Kč s DPH

3306 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
Trust GXT 638 2.1 Digital Gaming Speaker Set
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust GXT 638 Digitální 2.1 herní reproduktor
Vysoká kvalita zvuku, vysoký výkon, Digitální i analogový vstup a skvělý design pro hráče: Digitální 2.1 herní reproduktor je jedinečný zvukový systém pro všechny herní platformy: PS4/PS3, Xbox360/One, osobní počítač a tablet.

Digitální a analogový vstup
Tato souprava reproduktorů je díky digitálnímu audio vstupu kompatibilní s nejnovějšími herními platformami jako PlayStation 4 a Xbox One. Lze ji však připojit i ke konzolím PS3, Xbox 360 nebo k osobnímu počítači. Stačí připojit dodaný optický kabel k herní konzoli a začít si vychutnávat křišťálově čistý zvuk. Digitální signál neobsahuje žádné zkreslení ani šum, takže produkuje maximální možnou kvalitu zvuku. Kromě digitálního vstupu je však souprava vybavena i vstupem analogovým pro připojení počítače, notebooku, tabletu nebo smartphonu.

Bezdrátové dálkové ovládání
K soupravě patří i bezdrátové dálkové ovládání s praktickými funkcemi. Snadno nastavíte hlasitost, úroveň basů nebo soupravu zapnete a vypnete bez nutnosti vstávat z místa. Dálkovým ovládáním můžete také přepínat mezi digitálním a analogovým vstupem. Rychle tak můžete přepnout např. mezi zvukem z herní konzole a počítače či notebooku.

Jedinečný zvuk s hutnými basy
Systém digitální herní reproduktor dosahuje maximálního výkonu 120 W, což stačí na vytvoření „zvukové stěny“. Součástí sady je velký dřevěný subwoofer se 7palcovým reproduktorem, který vytváří mocné basy, které doslova cítíte. Satelitní reproduktory produkují zvuk optimální kvality ve středním a vysokém pásmu. Můžete samostatně upravit míru basů a upravit si tak zvuk podle svých představ.

Díky kvalitnímu digitálnímu zvuku se tato soustava výborně hodí k i hraní her jako Watchdogs, Call of Duty a Fifa.

Vhodný především do hráčské sestavy
Dřevěný subwoofer je opatřen nápadnou, odolnou kovovou mřížkou a stylovým matným černým kruhem, který dotváří vzhled. Satelitní reproduktory mají matná povrchovou úpravu, která zaručuje, že se souprava stane stylovým doplňkem Dokonale se hodí do hráčské sestavy.

Inteligentní řízení spotřeby
Za účelem úspory energie přejde reprosoustava automaticky do pohotovostního režimu, když není používána přibližně jednu hodinu. Jakmile začne připojené zařízení opět hrát, reprosoustava se automaticky uvede do provozu. Automatický přechod do úsporného režimu můžete vypnout nebo zapnout tlačítkem na boku subwooferu.

Digitální a analogový vstup
- Digitální vstup pro: PS3/PS4, Xbox360/One
- Analogový vstup pro: PC, notebook, televizor, smartphone nebo tablet
- Mezi vstupy můžete snadno přepínat bezdrátovým dálkovým ovládáním
Silný a kvalitní zvuk
- Vysoký výkon: Max. výkon 120 W
- Výkonný dřevěný subwoofer pro hutné basy
- Dva satelitní reproduktory produkují zvuk optimální kvality ve středním a vysokém pásmu

Vhodný především do hráčské sestavy
- Charakteristický dřevěný subwoofer s kovovou mřížkou
- Satelitní reproduktory s matným povrchem

Snadné použití
- Praktické dálkové ovládání pro nastavení hlasitosti, basů, ztlumení, přepnutí vstupu a zapnutí/vypnutí.
- Samostatné nastavení basů a hlasitosti na subwooferu
- Inteligentní řízení spotřeby: systém přejde automaticky do pohotovostního režimu, pokud není jednu hodinu používán (lze ho i zcela vypnout)
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Trust GXT 638 2.1 Digital Gaming Speaker Set
Diskuze k produktu: trust-gxt-638-21-digital-gaming-speaker-set není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.