vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Trust GXT GXT 215 USB Hub for PS4

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
623 Kč s DPH

515 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
Trust GXT GXT 215 USB Hub for PS4
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
"Trust GXT 215 USB rozbočovač PS4
Také se vám na vaší konzoli PlayStation 4 nedostává USB portů? Trust má pro vás ideální řešení: USB rozbočovač GXT 215 byl navržen speciálně pro PS4.

Porty USB
GXT 215 má 4 porty USB 2.0, kterým můžete připojit různá zařízení jako klávesnici, volant nebo další ovladače. Je zde i jeden port USB 3.0 pro rychlý přenos velkých souborů jako např. fotografií nebo videa.

Speciální dobíjecí funkce
Jedinečnou funkcí rozbočovače GXT 215 je možnost dobíjení, díky které můžete dobíjet dva ovladače současně, když je PS4 v pohotovostním režimu. Rozbočovač USB snadno zapnete tlačítkem na předním panelu.

Jednoduchý design
Konzole PlayStation 4 má moderní vzhled s čistými liniemi. Tento designérský styl byl použit i při návrhu rozbočovače GXT 215, který je díky tomu ideálním doplňkem konzole PlayStation 4. Moderní vzhled zůstane zachován.

Porty USB
- 4 porty USB 2.0 k připojení klávesnice, volantu nebo dalších ovladačů
- 1 port USB 3.0 pro rychlý přenos souborů
- Speciální režim pro nabíjení dvou ovládacích zařízení v pohotovostním režimu

Design
- Hladká integrace s PS4
- Zachovává moderní vzhled PS4
- Přímé připojení bez kabelů
"


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Trust GXT GXT 215 USB Hub for PS4
Diskuze k produktu: trust-gxt-gxt-215-usb-hub-for-ps4 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.