vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST Internetová řídicí stanice ICS-2000

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1991 Kč s DPH

1645 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 71110
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
TRUST Internetová řídicí stanice ICS-2000
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Octopus Internet Control Station ICS-2000
- Internetová řídicí stanice ICS-2000 - Ideální řešení pro bezdrátové řízení a monitorování domova pro ten nejvyšší komfort a zabezpečení - Ovládejte všechna světla a zařízení pomocí mobilního telefonu či tabletu. - Monitorujte domov pomocí senzorů a přijímejte upozornění na mobilním telefonu či tabletu. - Naprogramujte časovače pro zařízení či scény (včetně rozpoznání východu a západu slunce). - Nastavte různé scénáře a časovače pro automatizaci světel, rolet atd. pomocí intuitivního editoru pravidel. (IFTTT) - K dispozici je bezplatná aplikace pro zařízení iPad, iPhone a tablety a mobilní telefony se systémem Android. - Jednotliví členové rodiny mohou připojit svá mobilní zařízení. - Bezpečná zašifrovaná komunikace pomocí standardu AES-128 a SSL - Multiplatformní zařízení: Zařízení bylo vyvinuto s ohledem na budoucnost, a podporuje proto několik technologií: Smart Home 433/868 MHz a Zigbee HA/LL (další informace najdete na webu www.trust.com )
Balení obsahuje: - Octopus control station - Napájecí adaptér - Síťový kabel / LAN - Kabel P1 (funguje s měřiči Smart Energy s připojením P1) - Návod k použití
Systémové požadavky: - Lze používat se všemi produkty Trust Smart Home a COCO (s výjimkou EML-1000) - Mobilní telefon / tablet se systémem iOS 6+ nebo Android 2.3+ - Připojení k internetu pomocí routeru či modemu

Video popis:Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST Internetová řídicí stanice ICS-2000
Diskuze k produktu: trust-octopus-internet-control-station-ics2000 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.