vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST USB Typ-C Hub, 4 porty, 2 x Typ-C, 2 x Typ-A 3.1

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1142 Kč s DPH

944 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20820
Výrobce: TRUST
Záruka: 2 měsíců
TRUST USB Typ-C Hub, 4 porty, 2 x Typ-C, 2 x Typ-A 3.1
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Rozbočovač Trust s portem USB Rozbočovač Trust se 4 porty typu USB-C je vybaven dvěma porty USB-C a dvěma klasickými porty USB-A. K počítači MacBook 2015 nebo jakémukoliv jinému zařízení s portem typu USB-C tak můžete připojit stávající periferie s konektory typu USB-A. Rozbočovač je vybaven technologií Plug and Play, takže jej stačí do zařízení jednoduše zapojit a ihned funguje. Není nutný další zdroj napájení ani software. Rozbočovač je navíc lehký a snadno se přenáší. Rozbočovač je vybaven konektory USB 3.1 gen 1, což znamená, že data jsou přenášena rychlostí až 5 Gb/s (10x rychlejší než USB 2.0). Základní vlastnosti 2 porty USB a 2 porty USB typu C pro přenos dat nebo připojení zařízení Součástí je kabel USB typu C pro připojení počítačů MacBook, notebooků či tabletů s portem USB typu C. Porty USB 3.1 Gen 1: 10krát rychlejší než USB 2.0, velmi vhodný pro vysokorychlostní přenos souborů Kompatibilní také se staršími periferiemi s portem USB 3.0 a 2.0 Rychlejší přenos dat Standard USB-C je kompatibilní s novými standardy USB 3.1, které existují ve dvou verzích – generace 1 a generace 2. USB 3.1 generace 1 je v podstatě stejné jako USB 3.0, což znamená, že data lze přenášet rychlostí až 5 Gb/s – desetkrát rychleji než v případě USB 2.0. USB 3.1 generace 2 je dvakrát rychlejší než generace 1, tj. data lze přenášet rychlostí až 10 Gb/s – dvacetkrát rychleji než USB 2.0. To je dostatečná rychlost na to, aby bylo možné přenést film v rozlišení Full HD v pouhých několika sekundách! Standard USB typu C bude kompatibilní se staršími verzemi standardu USB. Bude pouze potřeba adaptér Trust z portu typu USB-C na USB-A, aby bylo možné připojit starší periferie k novému zařízení. Rychlejší a obousměrné nabíjení Kromě portu USB-C byla vyvinuta také technologie USB Power Delivery (neboli PD). Pomocí portu USB-C s technologií PD lze nabíjet rychleji (až 100 W) a obousměrně, tj. směr toku el. proudu již není pevně stanoven. Přenosný počítač můžete jednoduše nabíjet pomocí portu USB-C!


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST USB Typ-C Hub, 4 porty, 2 x Typ-C, 2 x Typ-A 3.1
Diskuze k produktu: trust-typec-4p-usb-hub není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.