vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Trust Vigor 2.1 Subwoofer Speaker Set - brown

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2176 Kč s DPH

1798 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
Trust Vigor 2.1 Subwoofer Speaker Set - brown
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Reproduktorová souprava Trust Vigor 2.1 se subwooferem
Rozlučte se s nynějšími počítačovými reproduktory s nízkou kvalitou zvuku. Společnost Trust představuje atraktivní reproduktorovou soupravu Vigor 2.1 se subwooferem! Tato reproduktorová souprava nabízí excelentní zvuk s hutnými basy v dřevěném provedení.

Excelentní kvalita zvuku
Špičkový výkon 100 W je zárukou skvělého zvukového výkonu! Pomocí pohodlného kabelového ovládání hlasitosti můžete nastavit hlasitost a basy podle libosti. Nechcete-li rušit ostatní nebo chcete mít určité soukromí, jednoduše připojte sluchátka ke kabelovému ovládání hlasitosti.

Robustní provedení
Reproduktory Vigor se díky svému dřevěnému provedení skvěle vyjímají v každé místnosti, ať už v obýváku, ložnici, školní třídě či dokonce v kanceláři! Reproduktory Vigor jsou velmi vhodné nejen k počítači – lze je připojit také k telefonu, tabletu, televizoru, přehrávači DVD, přehrávači MP3 a dalším zvukovým zařízením.

Snadná instalace
Jednoduše zapojte síťovou zástrčku do zásuvky ve zdi a satelitní reproduktory do subwooferu. Nyní se můžete oddávat poslechu oblíbených skladeb po celé hodiny!

Základní vlastnosti:
• 50 W RMS, špičkový výkon 100 W
• Robustní provedení: dřevěný subwoofer a satelitní reproduktory
• Vysoce kvalitní zvuk s hlubokými basy
• Praktické kabelové ovládání hlasitosti se sluchátkovým a linkovým připojením
• Ovládání hlasitosti a basů na subwooferu
• Kompatibilní s počítačem, tabletem, telefonem, televizorem, přehrávačem DVD, přehrávačem MP3 nebo jiným zvukovým zařízením
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Trust Vigor 2.1 Subwoofer Speaker Set - brown
Diskuze k produktu: trust-vigor-21-subwoofer-speaker-set-brown není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.