vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST Bezdrátový vyzváněcí zařízení dveřního zvonku s vestavěným přenašečem ACDB-7000BC

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
922 Kč s DPH

762 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 71086
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
TRUST Bezdrátový vyzváněcí zařízení dveřního zvonku s ves...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust Smart Home Bezdrátový vyzváněcí zařízení dveřního zvonku s vestavěným přenašečem ACDB-7000BC Umístěte doma dveřní zvonek kamkoliv podle potřeby v místech, která jsou nejdále od vchodů nebo kde se nejvíce rozléhá hluk praček či hudby. Funkce Bezdrátový přenašeč je nutné nainstalovat za stávající kabelové tlačítko. Díky bezdrátovému přijímači lze nainstalovat dveřní zvonek kdekoliv v domě Bezdrátové tlačítko lze umístit u kteréhokoliv vchodu do domu Kompaktní a čistý design: Zařízení skvěle zapadne do každého interiéru Bezdrátový dosah až 30 m (i napříč zdmi) Holandská konstrukce, splňuje ty nejpřísnější evropské bezpečnostní normy Zvukové a světelné upozornění, užitečné pro sluchově postižené Velmi vhodné pro místnosti se spoustou hluku nebo místnosti vzdálené od vchodu Zvukové a světelné upozornění Kromě zvukového signálu je zvonek ke dveřím vybaven také kontrolkou LED, která po aktivaci tlačítka bliká po dobu 15 s. To je užitečná funkce pro sluchově postižené. Kompaktní a čistý design Čistý vzhled: ACDB-7000BC díky svému kompaktnímu a čistému designu skvěle zapadne do vašeho interiéru. Protože však signál projde i přes patro, dveřmi či zdmi, je možné ACDB-7000BC umístit i mimo dohled. Snadná instalace Snadná a rychlá instalace: Zapojte dveří zvonek do kterékoliv vnitřní napěťové zásuvky a vyberte požadovanou hlasitost a melodii. Nainstalujte dodávaný bezdrátový přenašeč za stávající kabelové tlačítko u vchodu do domu. Ujistěte se, že stávající tlačítko je připojeno pouze k bezdrátovému přenašeči. Tlačítko nefunguje spolu se stávajícím zvonkem. Vylepšení systému SMART Bridgit System Produkty Smart Home lze kombinovat s četnými doplňky. Tuto sadu můžete rozšířit o dodatečné bezdrátové zvonky, které lze umístit do několika místností, nebo můžete nainstalovat tlačítka u několika vchodů. Navíc můžete pro aktivaci dveřního zvonku použít různé typy přenašečů. Například lze snadno připojit pohybové detektory Trust Smart Home nebo bezdrátové magnetické kontakty, které aktivují dveří zvonek při zjištění pohybu nebo při otevření dveří či oken. Kompatibilita Určeno pro všechny přijímače Trust Smart Home, např. detektory pohybu nebo bezdrátové magnetické kontakty Obsah balení: Bezdrátový dveřní zvonek ACDB-7000BC Bezdrátový přenašeč učený k namontování za stávající tlačítko (včetně baterie) Uživatelská příručka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST Bezdrátový vyzváněcí zařízení dveřního zvonku s vestavěným přenašečem ACDB-7000BC
Diskuze k produktu: trust-wireless-doorbell-chime-with-transmitter-acdb7000bc není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.