vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST Bezdrátový dveřní zvonek s přenosným vyzváněcím zař. ACDB-6600AC

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
922 Kč s DPH

762 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 71083
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
TRUST Bezdrátový dveřní zvonek s přenosným vyzváněcím zař...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust Smart Home Bezdrátový dveřní zvonek s přenosným vyzváněcím zařízením ACDB-6600AC Umístěte doma dveřní zvonek kamkoliv podle potřeby v místech, která jsou nejdále od vchodů nebo kde se nejvíce rozléhá hluk praček či hudby. Funkce Díky bezdrátovému přijímači lze nainstalovat dveřní zvonek kdekoliv v domě Bezdrátové tlačítko lze umístit u kteréhokoliv vchodu do domu Plug & Go: Není vyžadována instalace Kompaktní a čistý design: Zařízení skvěle zapadne do každého interiéru Bezdrátový dosah až 30 m (i napříč zdmi) Holandská konstrukce, splňuje ty nejpřísnější evropské bezpečnostní normy Zvukové a světelné upozornění, užitečné pro sluchově postižené Velmi vhodné pro místnosti se spoustou hluku nebo místnosti vzdálené od vchodu Plug & go Snadná a rychlá instalace: Nainstalujte bezdrátové tlačítko u vchodu do domu. Dveřní zvonek funguje na baterie (3x baterie typu AA) a lze jej umístit kamkoliv podle potřeby. Požadovanou hlasitost a melodii lze snadno vybrat ve dveřním zvonku. Tato sada se vyznačuje bezdrátovým dosahem až 30 m, takže si zvonek ke dveřím můžete vzít i na zahradu. Vylepšení systému SMART Bridgit System Produkty Smart Home lze kombinovat s četnými doplňky. Tuto sadu můžete rozšířit o dodatečné bezdrátové zvonky, které lze umístit do několika místností, nebo můžete nainstalovat tlačítka u několika vchodů. Navíc můžete pro aktivaci dveřního zvonku použít různé typy přenašečů. Například lze snadno připojit pohybové detektory Trust Smart Home nebo bezdrátové magnetické kontakty, které aktivují dveří zvonek při zjištění pohybu nebo při otevření dveří či oken. Kompaktní a čistý design Čistý vzhled: ACDB-6600AC díky svému kompaktnímu a čistému designu skvěle zapadne do vašeho interiéru. Protože však signál projde i přes patro, dveřmi či zdmi, je možné ACDB-6600AC umístit i mimo dohled. Zvukové a světelné upozornění Kromě zvukového signálu je zvonek ke dveřím vybaven také kontrolkou LED, která po aktivaci tlačítka bliká po dobu 15 s. To je užitečná funkce pro sluchově postižené. Kompatibilita Určeno pro všechny přijímače Trust Smart Home, např. detektory pohybu nebo bezdrátové magnetické kontakty Obsah balení: Bezdrátový dveřní zvonek ACDB-6600C (baterie nejsou přibaleny, 3x AA) Bezdrátové tlačítko včetně baterie Uživatelská příručka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST Bezdrátový dveřní zvonek s přenosným vyzváněcím zař. ACDB-6600AC
Diskuze k produktu: trust-wireless-doorbell-with-portable-chime-acdb6600ac není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.