vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Artopedia 3 - Galerie světového malířství

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
700 Kč s DPH

579 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

TS Artopedia 3

Rozsáhlá galerie nejznámějších a nejslavnějších děl světového malířství od středověkých ikon a oltářů přes bohatý odkaz italské renesance, nádherných obrazů holandských, německých a francouzských mistrů 17. a 18. století přes období baroka, klasicismu až k romantismu 19. století a moderní tvorbě současnosti.

TS Artopedia 3 - novinka na DVD ROM

Na tomto DVD jsou obsaženy stovky a tisíce obrazů řazených buď podle autorů, podle jejich slohové příslušnosti nebo podle námětů obrazů. Kromě řady vylepšení a zvýšení rozlišení na 1024×768 uvádí Artopedia 3 nově i chronologii slavných obrazů, obrazy pod drobnohledem a možnost projekce obrazů za obrazem podle zadaných parametrů.

Stylově utříděná encyklopedie výtvarného projevu osmi století se širokým tématickým záběrem, zobrazující náměty světské i biblické, mytologii i historické události, krajinomalbu, portréty, zátiší a žánrové scény. Nový titul nabízí téměř čtyřnásobný počet obrazů (kterých je 20 340), a trojnásobně více autorů (kterých je 2 167), proti prvnímu vydání Artopedia.

Prohlídka galerie je volitelně doprovázena slohově příslušnou hudbou. Součástí encyklopedie je textová část, obsahující stručný přehled historie světového malířství po jednotlivých slohových etapách s hypertextovými odkazy k příslušným autorům. Dozvíte se rovněž základní data o všech malířích a jejich dílech, a to nejen těch nejznámějších, ale i takových, o kterých jste dosud nevěděli a kteří vás určitě překvapí. Z této encyklopedie získáte ucelený přehled a znalosti o uměleckém odvětví, které po staletí vytvářely stovky velkých i menších tvůrců, o odvětví, které je součástí obecné vzdělanosti každého z nás.

Minimální (doporučená) konfigurace:
MS Windows 98/ME/2000/XP CZ, Pentium 500 MHz, 64 MB RAM, grafická karta podporující zobrazení HiColor - 65535 barev a rozlišení 1024×768 bodu, myš, zvuková karta, DVD-ROM mechanika


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Artopedia 3 - Galerie světového malířství
Diskuze k produktu: ts-artopedia-3-galerie-svetoveho-malirstvi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.