vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Biologie - Biologie člověka a Zoologie

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
560 Kč s DPH

463 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TS Biologie - Biologie člověka a Zoologie

Na CD-ROM TS Biologie najdete 2 tituly: Biologie člověka a Zoologie. Oba programy jsou zpracovány podle požadavků osnov druhého stupně ZŠ. Programy ze Zoologie seznámí děti zábavnou formou s nejdůležitějšími představiteli obratlovců. Program je rozdělen do čtyřech oddílů: savci, ryby, obojživelníci a plazi, ptáci.
Program obsahuje fotografie všech nejdůležitějších obratlovců, s kterými se dítě ve škole setká. Programy z Biologie člověka jsou zaměřeny na procvičování anatomických znalostí v těchto oblastech: soustava opěrná a pohybová, soustava oběhová, dýchací a trávicí, soustava vylučovací, řídící a rozmnožovací. Programy umožňují zvolit si z široké nabídky pouze ty objekty, jejichž znalost je požadována. Díky tomu je lze použít i pro SŠ.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Biologie - Biologie člověka a Zoologie
Diskuze k produktu: ts-biologie-biologie-cloveka-a-zoologie není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.