vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Kreslení pro děti

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
444 Kč s DPH

367 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Kreslení pro děti


Kreslení pro děti je světově úspěšný titul, který nenásilnou a hravou formou seznamuje děti s možnostmi kreslení na počítači. Vynikajícím způsobem stimuluje dětskou představivost, obrazotvornost a rozvíjí koordinaci při práci s myší.

Program má mimořádně intuitivní ovládací prostředí, které nevyžaduje žádné další vysvětlování. Bez problémů s ním pracují již děti ve věku 3 až 4 let. Dokonce i ty nejmenší děti mohou začít tvořit ihned po spuštění programu.

Všechny ovládací prvky jsou svým tvarem, barvou i velikostí plně přizpůsobeny dětským schopnostem. Každému tlačítku a kreslicímu nástroji je také přiřazen vlastní charakteristický, dobře zapamatovatelný zvuk, který u dětí vytváří asociaci s tím, co se děje na obrazovce. Děti si samozřejmě mohou své výtvory také uložit nebo vytisknout. Všechny pokyny jsou kromě grafického a zvukového ztvárnění také namluveny.

Na CD nechybí ani tolik oblíbené omalovánky a pro děti je připravena i řada zajímavých úkolů. Ke každé omalovánce a úkolu je zařazen náhled a zadání úkolu. Připravené omalovánky je možno rozdělit na tři oblasti - obrázky ze známých říkadel a písniček, obrázky ze světa zvířátek a obrázky z pohádek.

Úkoly jsou podle věku dětí rozděleny na tři stupně obtížnosti. V každé kategorii je připraveno 50 úkolů, celkem tedy 150 úkolů. Zadání všech úkolů je namluveno. Úkoly jsou zaměřeny nejen na procvičení práce s programem, ale nechybí ani úlohy z matematiky a českého jazyka.

Předškoláčci si v úkolech procvičí znalost barev, v bludištích si vyzkouší orientační schopnosti, budou dokreslovat neúplné obrázky, poznávat a třídit obrazce, pracovat s razítky a naučí se poznávat i první písmenka.

Prvňáčci si mimo jiné v matematických omalovánkách vyzkouší znalost čísel, procvičí si sčítání a odčítání, zdokonalí se v kreslení geometrických tvarů. Připraveny jsou i úkoly s písmenky, razítky nebo matematické hádanky se strašidly.

Pro druháčky a třeťáčky jsou připraveny úkoly procvičující počítání do 100, znalost násobilky, měkkých a tvrdých souhlásek, geometrických tvarů nebo hodin. Nechybí ani bludiště a úkoly na procvičení symetrie.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Kreslení pro děti
Diskuze k produktu: ts-kresleni-pro-deti není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.