vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Matematika hrou I – Slovní úlohy a matematické hry pro 1. ročník ZŠ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
560 Kč s DPH

463 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S tímto půvabným, nádherně animovaným programem se děti spolehlivě naučí vyřešit všechny základní typy slovních úloh a během hraní her si dokonale procvičí a zautomatizují všechny početní úkony potřebné pro zvládnutí matematiky v 1. ročníku ZŠ. Toto CD také doporučujeme pro žáky speciálních škol, neboť obsahuje celou řadu pro ně velmi vhodných názorných úkolů. Pro děti bude jistě velmi přitažlivé i tematické zasazení programu do světa českých pohádek.


Snadnou orientaci v programu umožňují uživatelsky přátelská animovaná menu s atraktivním námětem pohádkového světa.


Program umožňuje výběr číselného oboru (Číselný obor 1-5, Číselný obor 0-10 a Číselný obor 0-20), ve kterém budou děti procvičovat počítání. Obsahuje tyto hlavní části:

Slovní úlohy - v této části je připraveno celkem 270 slovních úloh, které pokrývají všechny typy slovních úloh, s nimiž se děti ve škole setkají. Všechny potřebné texty jsou vzhledem k věku dětí i namluveny. Velkou výhodou je i grafické znázornění každé úlohy.

Doplňovačky s tajenkou - počítání, počítání a zase počítání. Tak by se dala ve stručnosti charakterizovat tato část, jejímž úkolem je především automatizace početních spojů. Na děti zde čekají nejen pohádkoví hrdinové, ale především 116 sad příkladů, po jejichž správném vyřešení získají nápovědu, která jim pomůže vyluštit název pohádky.

Bludiště - zde je přichystáno 15 kreslených bludišť s pohádkovou tematikou pro procvičení orientační schopnosti dětí.

Část Hry s čísly obsahuje řadu her, které děti zaujmou na dlouhou dobu a pomohou jim dokonale zautomatizovat všechny potřebné číselné operace. Najdeme zde tyto hry::

Pexesa - cílem této známé hry je rozvíjení postřehu, vizuální paměti a početních dovedností v probíraném číselném oboru.

Domino - v této hře děti sestavují obrazec z dominových kartiček. Připraveny jsou kartičky s tečkami, číslicemi a příklady.

Draci a Vajíčka - tyto dvě hry jsou zaměřeny na procvičování pamětného počítání v probíraném číselném oboru.

Matematické loto - další hra zaměřená na rozvoj početních dovedností. Na výběr jsou připraveny kartičky s tečkami a příklady. Odměnou pro děti jsou obrázky z pohádek.

Číslicové puzzle - v této hře je úkolem dětí složit z jednotlivých dílků obrázek číslice. Počet dílků se postupně zvyšuje.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Matematika hrou I – Slovní úlohy a matematické hry pro 1. ročník ZŠ
Diskuze k produktu: ts-matematika-hrou-i-slovni-ulohy-a-matematicke-hry-pro-1-rocnik-zs není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.