vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Matematika pro 1. stupeň ZŠ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1661 Kč s DPH

1373 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TS Matematika pro 1.-4. ročník ZŠ (samostatně - cena 630,- Kč)

Program je určený k zábavnému procvičování nejdůležitějších částí učiva matematiky 1. až 4. ročníku ZŠ. Na CD naleznete mnoho příkladů na pamětné i písemné sčítání, odčítání,násobení a dělení. Děti si procvičí zaokrouhlování čísel, zobrazení čísel na číselné ose, rozklady čísel v desítkové soustavě, porovnávání čísel a mnoho další důležité látky z učiva matematiky prvního stupně ZŠ.TS Matematika pro 5. ročník ZŠ (samostatně - cena 630,- Kč)

Program navazuje na velmi oblíbený titul Matematika pro 1.-4 . ročník ZŠ. Děti se s jeho pomocí dokonale procvičí všechny potřebné početní úkony v oboru přirozených a desetinných čísel. Výukovou a procvičovací část doplňuje zábavný animovaný interaktivní příběh plný dobrodružství. Program je doplněn tiskovým modulem obsahujícím velmi rozsáhlou databázi příkladů. Děti tak mohou procvičovat počítání i bez počítače. Možnost vytištění příkladů i se správnými výsledky urychlí a usnadní vaši kontrolu.TS Matematika pro prvňáčky 1 (samostatně - cena 499,- Kč)

Půvabný, nádherně ilustrovaný titul zaměřený na počítání do deseti. Svým zpracováním dokonale odstraňuje strach a obavy, které někdy matematika u dětí vzbuzuje. Oslovuje v dětech jejich zvídavost a snahu po objevování. Vzhledem k tomu, že je tento opravdu mimořádně rozsáhlý výukový program rozpracován po jednotlivých vyučovacích hodinách, dokáže plně zastoupit rodiče v každodenní domácí přípravě na vyučování.TS Matematika pro prvňáčky a druháčky (samostatně - cena 630,- Kč)

S tímto programem se budou děti učit počítat do dvaceti. Všechny úkoly jsou zadávány grafickou formou a mluveným slovem, psaný text se vzhledem k věku dětí v programu vyskytuje jen v minimálním množství, např. ve slovních úlohách. Velká pozornost je věnována procvičování a automatizování početních operací. Na závěr každé části je pro děti připravena soutěž, jejímž cílem je hravou formou ověřit, že dítě si učivo důkladně osvojilo.TS Logické hádanky a úkoly (samostatně - cena 499,- Kč)

Program určený předškoláčkům a malým školákům pro rozvoj kombinačních a logických schopností dětí. CD obsahuje dvě verze úkolů. První je svou obtížností určena dětem od 3-6 let, druhá pak dětem ve věku 6-9 let. Celý titul je rozdělen na šest samostatných částí. Každou z nich provází dítě jedno zvířátko. Po vyřešení všech hádanek a úkolů se dítě dostane do sedmé, prémiové části. Všechny úkoly jsou zadávány kreslenou formou a mluveným slovem.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Matematika pro 1. stupeň ZŠ
Diskuze k produktu: ts-matematika-pro-1-stupen-zs není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.