vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Matematika pro 5. ročník ZŠ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
554 Kč s DPH

458 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TS Matematika pro 5. ročník ZŠ

Program navazuje na velmi oblíbený titul Matematika pro 1.-4 . ročník ZŠ. Děti se s jeho pomocí dokonale procvičí všechny potřebné početní úkony v oboru přirozených a desetinných čísel. Výukovou a procvičovací část doplňuje zábavný animovaný interaktivní příběh plný dobrodružství. Program je doplněn tiskovým modulem obsahujícím velmi rozsáhlou databázi příkladů. Děti tak mohou procvičovat počítání i bez počítače. Možnost vytištění příkladů i se správnými výsledky urychlí a usnadní vaši kontrolu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Matematika pro 5. ročník ZŠ
Diskuze k produktu: ts-matematika-pro-5-rocnik-zs není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.