vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Poznáváme minulost I - Pravěk

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
554 Kč s DPH

458 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TS Poznáváme minulost I - Pravěk

První díl z nové edice programů určených pro výuku vlastivědy a dějepisu
Obsahuje interaktivní výukovou část, animovaný příběh, testy a hry

Interaktivní poznávací část zaměřená na poznávání života našich předků v pravěku nám postupně pomáhá odhalovat mnohá tajemství o životě pravěkých lidí. Dozvíme se, jak pravěcí lidé rozdělávali oheň, jak získávali obživu, jak vyráběli a používali zbraně. Také budeme sledovat umělecké pokusy prvních pravěkých umělců.

Zajímavým zpestřením jsou podrobné návody, jak se dá z kosti vyrobit jehla, jak využít zvířecí kosti při stavbě loďky, jak si vyrobit ozdoby z mušlí nebo jak ušít jednoduchý oděv. Představu o životě doplňuje i část věnovaná stavbě obydlí. Tady můžeme jeho výstavbu pozorovat opravdu krok za krokem.

Přitažlivost titulu pro děti zvětšuje animovaný napínavý příběh a zařazené hry. Na děti čekají omalovánky, puzzle, hledání rozdílů, skládanky anebo hra, ve které děti zdobí a oblékají pravěké lidi.

Zařazená testová část je zaměřená na určování toho, které z předložených obrázků patří do daného historického období.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Poznáváme minulost I - Pravěk
Diskuze k produktu: ts-poznavame-minulost-i-pravek není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.