vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Poznáváme minulost II – Egypt

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
554 Kč s DPH

458 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TS Poznáváme minulost II – Egypt

Druhý díl z nové řady interaktivních animovaných programů určených pro výuku vlastivědy a dějepisu na ZŠ. Tentokrát žáky zavedeme do období starověkého Egypta plného tajemství a záhad, z nichž mnohé ještě čekají na své rozluštění.

Výuková část - interaktivní poznávací část seznamuje žáky se životem starověkých Egypťanů. Vše je doplněno názornými ilustracemi a animacemi. Děti se přenesou do období mocných faraonů a tajemných pyramid. Poznají i každodenní život prostých lidí. Dozví se například, jak a proč se stavěly egyptské pyramidy a chrámy, jak se vztyčovaly obelisky, jaké bohy starověcí Egypťané uctívali, proč ze svých zemřelých dělali mumie a jak taková mumifikace probíhala, kdo to byl faraon a jak byla rozdělená tehdejší společnost, jaké písmo Egypťané používali, na co se psalo a jak se tento materiál vyráběl. Poznají i tajemství řeky života - Nilu. Nechybí ani informace o odívání, špercích, používaných nástrojích a zbraních. Řadu výrobních a stavebních postupů starověkých Egypťanů je možno sledovat podrobně krok za krokem.

Příběh – strhující napínavý příběh plný nebezpečí, nástrah, záhad i lásky, v němž žáci s využitím získaných znalostí z výukové části pomáhají hrdinům splnit přichystané úkoly, bez jejichž vyřešení by příběh nemohl šťastně skončit.

Hry – na děti čeká pestrá nabídka rozličných her. V nich si například zahrají na archeology a budou z úlomků sestavovat nalezené předměty či vykopané kostry staroegyptských zvířat. Vyzkouší si i sestavení egyptské lodi či chariotu a pokusí se dokončit rozestavěnou pyramidu. Všechny hry jsou zpracovány v několika variantách a mají rozdílný stupeň obtížnosti. Některé náročnější hry jsou na začátku uzamčeny a dítě k nim získá přístup za odměnu až po úspěšném absolvování příslušného vědomostního testu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Poznáváme minulost II – Egypt
Diskuze k produktu: ts-poznavame-minulost-ii-egypt není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.