vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Poznáváme minulost III - Mezopotámie – kolébka naší civilizace

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
554 Kč s DPH

458 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TS Poznáváme minulost III - Mezopotámie – kolébka naší civilizace

Třetí díl z nové řady interaktivních animovaných programů určených pro výuku dějepisu a vlastivědy na ZŠ. Vzhledem k způsobu zpracování je titul mimořádně vhodný i pro žáky speciálních škol. Tentokrát děti zavedeme do období starověké Mezopotámie, kde byly položeny základy naší civilizace.

Výuková část - přináší mnoho informací o životě lidí v Mezopotámii v období, v němž vzniklo zemědělství, vytvářely se první státy, bylo vynalezeno kolo a písmo. Vše je doplněno názornými ilustracemi a animacemi, nechybí ani informace o odívání, špercích, používaných nástrojích a zbraních. Řadu výrobních a stavebních postupů je možno sledovat podrobně krok za krokem.

Příběh – na děti tentokrát čeká napínavý příběh chytré a krásné Ramidy, která svým důvtipem zvítězí i nad obávaným obrem Goliášem a nakonec se jí splní i její největší přání – získat přístup ke vzdělání, které bylo v její době přístupné pouze mužům.

Hry – v této části je pro děti připravena pestrá nabídka rozličných her. V nich si například zahrají na archeology a budou z úlomků sestavovat nalezené předměty. V muzeu pomohou zaměstnancům muzea shromáždit vhodné předměty pro chystanou výstavu zaměřenou na období starověké Mezopotámie. Již tradičně na ně čekají i omalovánky a puzzle. Hry jsou zpracovány v několika variantách a mají rozdílný stupeň obtížnosti, tak například puzzle je možno skládat z 9, 16, 25, 36, 49 či 86 dílků.

Testy - bohatě ilustrovaná testová část zábavnou formou prověří, co si děti zapamatovaly.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Poznáváme minulost III - Mezopotámie – kolébka naší civilizace
Diskuze k produktu: ts-poznavame-minulost-iii-mezopotamie-kolebka-nasi-civilizace není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.