vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Výuka biologie a chemie pro 2. stupeň ZŠ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1331 Kč s DPH

1100 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TS Výuka biologie a chemie pro 2. stupeň ZŠ

TS Botanika 1 - vybrané čeledi dvouděložných rostlin je interaktivní výukový program, který podrobně seznamuje s nejdůležitějšími čeleděmi dvouděložných rostlin. CD určitě zaujme nejen studenty přírodopisu a biologie 2. stupně ZŠ a gymnázií. Vzhledem k výjimečnému množství zajímavých informací, nádherných ilustrací a fotografií je tento titul vhodný i pro všechny ostatní zájemce a obdivovatele bohatého světa našich i cizokrajných rostlin.

TS Botanika 2 - dvouděložné byliny, keře a stromy navazuje na TS Botaniku I a dokončuje ucelený přehled dvouděložných bylin, keřů a stromů. Na CD jsou zařazeny i kapitoly tematicky zaměřené na hospodářsky významné rostliny a na nejznámější cizokrajné rostliny. Samostatné kapitoly jsou věnovány léčivým a jedovatým rostlinám. Vzhledem k rozsahu a způsobu zpracování nemá tento titul na českém i světovém trhu prakticky konkurenci.

TS Biologie - Tajemný svět hmyzu se zaměřuje na druhově a početně nejbohatší třídu živočišné říše - třídu hmyzu. Děti poznají mnoho nového a zajímavého z tajuplného světa hmyzu. Naučí se rozpoznat jednotlivé představitele třídy hmyzu, seznámí se nejen se zajímavostmi z jejich života, ale poznají i význam hmyzu pro člověka. Stovky nádherných fotografií, kresby, nákresy, schémata a videa zvyšují přitažlivost programu.

TS Chemie 1 - Názvosloví anorganické chemie je prvním dílem z řady programů určených pro výuku chemie na ZŠ zaměřený na problematiku chemického názvosloví. Výuková část názorným způsobem vysvětluje zásady tvorby názvů a vzorců chemických sloučenin. Testovací část důkladně prověří vědomosti získané ve výukové části. Skutečnost, že v této části se vzorce či názvy nevybírají z připravených možností, ale samostatně se sestavují, činí tento program světově naprosto unikátním. Užitnou hodnotu programu dále zvyšuje implementovaný tiskový modul pro snadnou tvorbu pracovních listů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Výuka biologie a chemie pro 2. stupeň ZŠ
Diskuze k produktu: ts-vyuka-biologie-a-chemie-pro-2-stupen-zs není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.