vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Zeměpis 1

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
554 Kč s DPH

458 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TS Zeměpis 1

Zeměpisné programy Terasoft jsou určeny k procvičování orientace na mapách Afriky, Ameriky, Asie a Evropy. Jednotlivé světadíly jsou procvičovány nejen jako celek, ale také rozděleny do jednotlivých částí. To umožňuje zobrazení i menších objektů, které na mapě celého světadílu nemohou být zobrazeny.
Na jednotlivých mapách jsou procvičovány odděleně: státy, hlavní města, důležitá města a přírodní útvary jako např. moře, řeky, pohoří, nížiny...

Počet objektů, které jsou na mapách zobrazeny je poměrně rozsáhlý. Díky tomu je možno program použít i k výuce na úrovni střední školy. Program umožňuje zvolit si pouze ty objekty (státy, města, přírodní útvary), jejichž znalost je požadována.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Zeměpis 1
Diskuze k produktu: ts-zemepis-1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.