vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST Reproduktory 2.0 TYTAN Speaker Set With Bluetooth

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1509 Kč s DPH

1247 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20122
Výrobce: TRUST
Záruka: 2 měsíců
TRUST Reproduktory 2.0 TYTAN  Speaker Set With Bluetooth
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust Tytan 2.0 Bluetooth Hledáte kompaktní, avšak výkonnou reproduktorovou soustavu 2.0 pro stolní či přenosný počítač? Pak je Trust Tytan 2.0 bluetooth ideálním řešením! Stejná ověřená kvalita jako u předchůdce, avšak s některými funkcemi navíc. Vylepšený systém 2.0 Vyzkoušejte reproduktor Tytan 2.0 se všemi původními funkcemi, avšak nyní s vylepšením! Díky nové funkci Bluetooth můžete poslouchat hudbu bez připojených kabelů. Stisknutím tlačítka jednoduše přepněte mezi konektorem 3,5 mm a Bluetooth. Snadné použití Chcete si jen tak poslechnout hudební skladbu ze stolního či přenosného počítače? Připojení této reproduktorové soupravy k počítači je velmi snadné: stačí zapojit kabel USB a kabel s konektorem 3,5 mm. Díky technologii Bluetooth se už nemusíte trápit s kabely. Rychle spárujte tablet či mobilní telefon s reproduktorem Tytan 2.0 a začněte poslouchat oblíbené skladby při práci na stolním či přenosném počítači. Nový standard Bluetooth, bezdrátový dosah až 10 m Napájení z USB – není nutné zapojovat do elektrické zásuvky Ověřená kvalita Kompaktní reproduktorová sada (špičkový výkon 36 W) Velmi vhodné pro stolní či přenosné počítače nebo jiná mobilní zařízení Plug&Play


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST Reproduktory 2.0 TYTAN Speaker Set With Bluetooth
Diskuze k produktu: tytan-20-speaker-set-with-bluetooth není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.