vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST Reproduktory 2.0 TYTAN Speaker Set With Bluetooth

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1506 Kč s DPH

1245 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20122
Výrobce: TRUST
Záruka: 2 měsíců
TRUST Reproduktory 2.0 TYTAN  Speaker Set With Bluetooth
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust Tytan 2.0 Bluetooth Hledáte kompaktní, avšak výkonnou reproduktorovou soustavu 2.0 pro stolní či přenosný počítač? Pak je Trust Tytan 2.0 bluetooth ideálním řešením! Stejná ověřená kvalita jako u předchůdce, avšak s některými funkcemi navíc. Vylepšený systém 2.0 Vyzkoušejte reproduktor Tytan 2.0 se všemi původními funkcemi, avšak nyní s vylepšením! Díky nové funkci Bluetooth můžete poslouchat hudbu bez připojených kabelů. Stisknutím tlačítka jednoduše přepněte mezi konektorem 3,5 mm a Bluetooth. Snadné použití Chcete si jen tak poslechnout hudební skladbu ze stolního či přenosného počítače? Připojení této reproduktorové soupravy k počítači je velmi snadné: stačí zapojit kabel USB a kabel s konektorem 3,5 mm. Díky technologii Bluetooth se už nemusíte trápit s kabely. Rychle spárujte tablet či mobilní telefon s reproduktorem Tytan 2.0 a začněte poslouchat oblíbené skladby při práci na stolním či přenosném počítači. Nový standard Bluetooth, bezdrátový dosah až 10 m Napájení z USB – není nutné zapojovat do elektrické zásuvky Ověřená kvalita Kompaktní reproduktorová sada (špičkový výkon 36 W) Velmi vhodné pro stolní či přenosné počítače nebo jiná mobilní zařízení PlugPlay


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST Reproduktory 2.0 TYTAN Speaker Set With Bluetooth
Diskuze k produktu: tytan-20-speaker-set-with-bluetooth není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.