vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ubiquiti mFi mPort (Výstup RJ45)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2102 Kč s DPH

1737 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: mPort
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Záruka: 24 měsíců
Ubiquiti mFi mPort (Výstup RJ45)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
mFi je managment systém Machine-to-Machine od výrobce Ubiquiti Networks, Inc. mFi zařízení mohou být spravována a monitorována pomocí mFi kontrolního softwaru, který je dodáván ke všem mPort jednotkám. Tento software Vám umožňuje vytváření pravidel které se spínají na základě dat z mFi senzorů. Například pohybový senzor může zapínat světla, teplotní senzor zapínat větrák nebo zasílat informace o teplotě přes email. Platforma mFi je nadále kompatibilní s dalšími podobnými zařízeními a tím přidává další možnosti. K zapojení senzorů se používají standartní UTP kabely. K propojení jednotlivých mFi mPortů(uzlů) můžete použít Vaši IP síť. mFi software je standartně přístupný přes webový prohlížeč, můžete se na něj připojit odkudkoli, z PC, tabletu nebo telefonu.

Technická specifikace:


Parametr Hodnota
Rozměry 100 x 60 x 27.5 mm(včetně držáku na zeď)

Váha 119g(včetně držáku na zeď)

Napájení PoE - 24V / 0,5A

Maximální výkon 3W

LAN rozhraní 1x 10/100

Porty 2x mFi RJ45, 1x mFi svorkovnice, 1x USB(pro budoucí užití)

Wi-Fi standarty 802.11b/g/n

Paměť 16 MB RAM, 8 MB Flash

Montáž na zeď 3 LED - (Napájení, Lan, Status)

Provozní teplota -10° to 70° C

Provozní vlhkost 5 až 80%Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ubiquiti mFi mPort (Výstup RJ45)
Diskuze k produktu: ubiquiti-mfi-mport není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.