vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ubiquiti sektorová anténa AirMax MIMO 13dBi 900MHz, 120°, rocket kit

Kalkulačka splátek CETELEM
7498 Kč s DPH

6197 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AM-9M13-120
Výrobce: Ubiquiti
Záruka: 23 měsíců
Ubiquiti sektorová anténa AirMax MIMO 13dBi 900MHz, 120°,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dvoupolarizační sektorová anténa vhodná pro jednotku Rocket M5 (MIMO). Využívá horizontální i vertikální polarizaci, čímž nahrazuje dvě samostatné antény a lze tak jednoduše vytvořit např. přístupový bod s vysokou propustností. S anténou je dodáváno i příslušenství pro instalaci a voděodolné propojení s jednotkou Rocket M5.
Dvoupolarizační sektorová anténa vhodná pro jednotku Rocket M (MIMO). Využívá horizontální i vertikální polarizaci, čímž nahrazuje dvě samostatné antény a lze tak jednoduše vytvořit např. přístupový bod s vysokou propustností. S anténou je dodáváno i příslušenství pro instalaci a voděodolné propojení s jednotkou Rocket M5.

Upozornění! Pokud budete toto zařízení provozovat v ČR, činíte tak na vlastní riziko a vystavujete se možnému postihu ze strany ČTÚ. Provoz tohoto zařízení není možný bez patřičné licence.

Frekvence 900 MHz

Polarizace MIMO

Zisk 13 dBi

Vyzařovací úhly ( H / V ) 120° / 15°

Konektor 2x RSMA female

Délka VF kabelu -

VSWR < 1,5

Impedance 50 ?

Předozadní poměr > 30dB

Rozměry 1290 x 290 x 134 mm

Hmotnost 12,5 Kg

Montážní sada pro stožár -

Obsah balení anténa, 2x držák, 2x RF kabel pro připojení jednotky Rocket MPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ubiquiti sektorová anténa AirMax MIMO 13dBi 900MHz, 120°, rocket kit
Diskuze k produktu: ubiquiti-sektorova-antena-airmax-mimo-13dbi-900mhz-120-rocket-kit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.