vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PC CD - ANNO 2205

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
207 Kč s DPH

171 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 3307215899069
Výrobce: UBI SOFT
Záruka: 24 měsíců
PC CD - ANNO 2205
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Předobjednávkový bonus do 2.11.

•VELITELSKÁ LOĎ - Velitelská loď představuje ve hře nejdůležitější hráčem ovládanou jednotku. Používá se na Zemi k zakládání nových osad, které slouží k rozšiřování hráčova vlivu. Standardní velitelská loď je založena na konstrukci trimaranu. K předobjednávkám se velitelská loď dodává v podobě katamaránu. Nejde tedy pouze o loď s novým skinem, ale o zbrusu novou herní loď.

1) Spusťte nebo stáhněte Uplay PC. Najdete ho na ww.uplay.com
2) Přihlaste se ke svému Uplay´účtu nebo si vytvořte nový
3) Jděte do "Hry", klikněte na "Aktivovat produkt"
4) Zadejte svůj 16ti místný klíč
5) Váš předobjednávkový bonus bude dostupný v Uplay aplikaci u hry ve dne jejího vydání.

Pro vyžádání bonusu kontaktujte PM.


Ve hře Anno 2205 se připojíte k budování lepší budoucnosti. Dobyli jste Zemi, postavili jste bohatá, prosperující rušná města a průmyslové areály, ale k zajištění prosperity obyvatelstva je potřeba se posunout dál -do vesmíru! Kolonizujte kontynentyna Zemi, vytvořte základny na Měsíci a těžte z místních dolů. Díky surovinám můžete tvořit úžasné a prosperující metropole.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PC CD - ANNO 2205
Diskuze k produktu: ubisoft-pc-hra-anno-2205 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.