vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PC CD - Assassin's Creed 2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
307 Kč s DPH

254 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 8595172604689
Výrobce: UBI SOFT
Záruka: 24 měsíců
PC CD - Assassin's Creed 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Assassin's Creed 2 je následovník titulu, který se stal nejrychleji prodávanou značkou v herní historii. Tento vysoce očekávaný titul obsahuje nového hrdinu, Ezio Auditore da Firenze, mladého italského šlechtice, a nové období, renesanci.

Assassin's Creed 2 zachovává jádro herního zážitku, které zajistilo prvnímu opusu nevídaný úspěch, a přidává nové zkušenosti, které hráče překvapí a nabídnou jim novou výzvu.
Assassin's Creed 2 je epický příběh o rodině, pomstě a konspiraci zasazený do nezkaženého, přesto brutálního prostředí renesanční Itálie. Ezio se spřátelí s Leonardem da Vincim, došlápne si na nejmocnější rodiny Florencie a navštíví kanály Benátek, kde se naučí, jak se stát assassinským mistrem.
Ezio, nový assassin pro nové období: Ezio Auditore da Firenze je mladý italský šlechtic, který studoval cestu assassinů po tom, co byla jeho rodina zrazena, a hledá odplatu. Ženy ho mají rády, je to svobodomyslný švihák s bohatou dávkou lidskosti ve své povaze. Jeho prostřednictvím se stanete mistrem assassinem.
Renesanční Itálie: Itálie v 15. století nebyla ani tak zemí jako souborem městských států, kde se ve městech jako Florencie a Benátky začaly ujímat vedení rodiny s politickou a ekonomickou převahou. Toto putování několika z nejkrásnějších měst světa je zasazeno do časů historie, kdy se kultura a umění rodily společně s nejhrůznějšími příběhy o korupci, chamtivosti a vraždění.
Nově nalezená svoboda: V tomto otevřeném světě, který přináší volné běhání a do vašeho dobrodružství přidává prvky jako plavání a létání, budete moct plnit mise kdy budete chtít a jak budete chtít. Variabilita hry přidává novou úroveň hratelnosti, abyste mohli opravdu hrát jakýmkoliv způsobem si vyberete.
Dynamické davy: Objevte žijící svět, kde každá postava představuje příležitost. Splynutí s davem je jednodušší, spolupráce s herními postavami poskytuje bohaté odměny, ale může vést i k překvapivým výsledkům.
Staňte se mistrovským assassinem: Vypilujte svoje schopnosti a staňte se mistrovským assassinem, mávejte novými zbraněmi, naučte se odzbrojit nepřítele a použít jejich zbraně proti nim a vražděte nepřátele pomocí obou skrytých čepelí.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PC CD - Assassin's Creed 2
Diskuze k produktu: ubisoft-pc-hra-assassins-creed není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.