vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

UBNT ETH-SP - Ethernet Surge Protector

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
308 Kč s DPH

255 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ETH-SP
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Záruka: 24 měsíců
UBNT ETH-SP - Ethernet Surge Protector
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
UBNT ETH-SP - Ethernet Surge Protector

Popis produktu:
Přepěťová ochrana

UBNT ETH-SP je přepěťová ochrana od výrobce Ubiquiti networks pro venkovní jednotky. Jedná se o účinnou ochranu zařízení (včetně PoE napájených zařízení) s rychlostí připojení až 1 Gbps, které umožní přesměrovat škodlivé elektrostatické výboje a přepětí přímo do ETH-SP a zajistí bezpečné uzemnění. Vaše síťová zařízení tak zůstanou vždy chráněna.


ETH-SP je vybaveno dvěma porty RJ-45 (vstup + výstup) a podporuje kromě pasivního 24/48V, tak i aktivní 802.3af PoE napájení.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k UBNT ETH-SP - Ethernet Surge Protector
Diskuze k produktu: ubnt-ethsp-prepetova-ochrana-pro-venkovni-jednotky není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.