vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Avtek - držák na stěnu - upevnění interaktivní tabule

Kalkulačka splátek CETELEM
11555 Kč s DPH

9550 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Panaboardy, interaktivní tabule
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5907731311076
Výrobce: Vidis
Záruka: 24 měsíců
Avtek - držák na stěnu - upevnění interaktivní tabule
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Vidis; Třída produktu: Příslušenství pro interaktivní tabule; Druh produktu: Držák; Doplňující informace: Držák na stěnu - upevnění interaktivní tabule (IWB), Plynule, manuálně nastavitelná výška v rozmezí 40 cm, Součástí univerzální držák na projektor s krátkou projekční vzdáleností, Maximální zatížení 32 kg (tabule + projektor), Maximální hmotnost projektoru 6 kg, Rameno na upevnění projektoru - vzdálenost 80 cm – 140 cm, Pevná ocelová konstrukce, plynové pružiny; Další informace: AVTek


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Avtek - držák na stěnu - upevnění interaktivní tabule
Diskuze k produktu: universal-interactive-wall-mount-bracket-for-qomo-qwb100ws-200 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.