vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington univerzální napájecí adaptér pro notebooky HP, s USB portem

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1975 Kč s DPH

1632 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: K38082EU
Výrobce: KENSINGTON
Záruka: 24 měsíců
Kensington univerzální napájecí adaptér pro notebooky HP,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Kensington; Třída produktu: Napájení notebooku (napájecí adaptéry, kabely); Druh produktu: Napájecí adaptér; Doplňující informace: Snadné nastavení díky barevně odlišeným konektorům, Ideální pro použití na cestách, doma nebo v kanceláři, Výkon: 90W, Ochrana před přetížením, Přepěťová ochrana, Ochrana před přehřátím, Ochrana proti zkratu, Kompatibilní s Evropskými i Americkými zásuvkami, Vestavěný USB port, který nabije váš telefon nebo mp3 přehrávač; Barva: černá; Další informace: www.kensington.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington univerzální napájecí adaptér pro notebooky HP, s USB portem
Diskuze k produktu: univerzalni-napajec-pro-nootebok-hp-family-laptop-charger není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.