vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1894 Kč s DPH

1565 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 3S550FR
Výrobce: Eaton
Záruka: 24 měsíců
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
UPS Eaton 3S UPS Eaton 3S nabízí pro domácí a kancelářskou výpočetní techniku dostupnou a spolehlivou ochranu před nejčastějšími problémy s kvalitou napájení. Atraktivní design a elegantní provedení Eaton 3S se výborně hodí do každé moderní kanceláře. Funkční vlastnosti Atraktivní design a elegantní provedení Eaton 3S se výborně hodí do každé moderní kanceláře. UPS Eaton 3S se dodává buď se 6 zásuvkami Schuko, nebo zásuvkami podle francouzských norem. Na tyto zásuvky snadno připojíte typickou konfiguraci výpočetní techniky s periferiemi. Je k dispozici i IEC model s 8 zásuvkami. 3S je vybavena HID kompatibilním USB portem (včetně propojovacího kabelu) pro automatickou integraci do nejběžnějších OS (Windows/Mac OS/Linux). Chrání telefonní připojení, Internet a Ethernetové datové připojení před zpětným průnikem napěťových špiček. Kompaktní provedení lze umístit na stůl, pod něj, nebo připevnit na stěnu. Snadno vyměnitelná baterie prodlužuje efektivní životnost zařízení. Technické specifikace Zátěž (VA/W): 550/330 Napětí: 230 Vac Rozměry V x Š x H: 86 x 140 x 335 mm Hmotnost: 2.9 Kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované)
Diskuze k produktu: ups-eaton-3s-550-fr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.