vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

UPS Eaton 3S 700VA FR

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2411 Kč s DPH

1993 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 3S700FR
Výrobce: Eaton
Záruka: 24 měsíců
UPS Eaton 3S 700VA FR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

EATON UPS 3S 700 FR

Výkonnější verze atraktivně kompaktního záložního zdroje s přepěťovou ochrannou jako perfektní pojistka Vašich domácích či kancelářských spotřebičů. Poskytuje 3 chráněné i plně zálohované zásuvky a další 3 zásuvky s ochranou proti přepětí. Tato verze je vybavena francouzským (FR) typem zásuvek. Samozřejmostí je i ochrana datového vstupu zajišťující, že Vaše internetové připojení bude chráněno proti přepětí. Baterie poskytne zálohu energie až na 9 minut při polovičním odběru energie, což Vám poskytne dostatek času uložit všechnu rozdělanou práci a bezpečně vypnout počítač. Pro komunikaci s počítačem je na záložním zdroji standardní konektor USB 2.0. Potěší i uživatelsky snadno vyměnitelnou baterií. Parametry a specifikace: Kapacita: 700 VA/ 420 W Vstupní napětí: 161 až 284 V (nastavitelné) Výstupní napětí: 220 V/ 230 V/ 240 V (50/60 Hz) Zásuvky: 3x zálohovaná zásuvka (FR) 3x přepěťová zásuvka (FR) 2x RJ-45 (vstupní/výstupní) 1x USB 2.0 Zálohovací čas: Odběr 50%: až 9 minut Odběr 70%: až 6 minut


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k UPS Eaton 3S 700VA FR
Diskuze k produktu: ups-eaton-3s-700-fr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.