vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

UPS Eaton 5130 1250VA 2U

Kalkulačka splátek CETELEM
17560 Kč s DPH

14512 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 103006590-6591
Výrobce: Eaton
Záruka: 24 měsíců
UPS Eaton 5130 1250VA 2U
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
UPS Eaton 5130 ve stojanovém/věžovém provedení poskytuje v interaktivním režimu napájení s odstupňováním doby zálohování pro servery, systémy datových úložišť, pro VoIP zařízení a síťové uzly. Kombinovaná věžová/stojanová konstrukce má výkon až 3 kVA ve dvou výškových jednotkách (2U). Přídavné moduly baterie o výšce rovněž 2U umožňují prodloužit dobu zálohování. Z důvodů kompatibility s moderní IT technologií má UPS 5130 výstupní účiník 0,9.

•Výška pouze dva moduly (2U) včetně baterií přináší úsporu cenného místa ve stojanu
•Výstupní účiník s hodnotou 0,9 znamená vyšší činný výkon ve W, tím i více chráněných napájených zařízení a volný prostor pro další expanzi IT systémů
•Volitelné prodloužení doby zálohování, baterie vyměnitelné za provozu a volitelný údržbový bypass znamenají vyšší hodnotu pohotovosti
•Segmentace zátěže prodlužuje dobu zálohování klíčových zařízení
•Je možné zvolit montáž do stojanu nebo ve věžovém uspořádání (dodávají se současně 4 stojanové montážní kolejničky i podstavce pro věžové uspořádání)
•Volně dostupný software s intuitivním uživatelským rozhraním umožňuje ovládat napájení a zobrazovat provozní údaje

Připojení vstupu: IEC C14 10A
Připojení výstupu: 8x IEC C13 10A


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k UPS Eaton 5130 1250VA 2U
Diskuze k produktu: ups-eaton-5130-1250va-2u není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.