vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

UPS Eaton 5PX 2200i RT2U Netpack (včetně síťové karty)

Kalkulačka splátek CETELEM
29472 Kč s DPH

24357 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5PX2200iRTN
Výrobce: Eaton
Záruka: 36 měsíců
UPS Eaton 5PX 2200i RT2U Netpack (včetně síťové karty)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
UPS Eaton 5PX UPS Eaton 5PX se vyznačuje interaktivním zálohováním a ve stupních volitelnou dobou zálohování pro servery, datová úložiště, VoIP uzly a zařízení datových sítí. Jde o dokonalou UPS pro ochranu moderních IT zařízení, vybavenou intuitivním LCD displejem nové generace, měřením energetické spotřeby až na úroveň jednotlivých skupin zásuvek s energetickou účinností až 99%. Funkční vlastnosti Měření spotřeby elektrické energie až na úroveň jednotlivých skupin zásuvek. Intuitivní LCD displej poskytuje veškeré potřebné údaje jediným pohledem. UPS 5PX má účinnost až 99%, čímž se snižují náklady na klimatizaci a elektřinu. UPS se dodává se softwarovým balíčkem Eaton Intelligent Power Software Suite, který je kompatibilní se všemi hlavními OS, včetně virtualizačních operačních systémů. Hodnota účiníku 0,9 umožňuje chránit z jedné UPS více serverů. Technické specifikace Zátěž (VA/W): 2200/1980 Napětí: 230 V Rozměry V x Š x H: 86.2 x 441 x 522 mm Hmotnost: 28.5 Kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k UPS Eaton 5PX 2200i RT2U Netpack (včetně síťové karty)
Diskuze k produktu: ups-eaton-5px-2200i-rt2u-netpack-vcetne-sitove-karty není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.