vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

UPS Eaton Ellipse ECO 500VA FR

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2215 Kč s DPH

1831 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: EL500FR
Výrobce: Eaton
Záruka: 24 měsíců
UPS Eaton Ellipse ECO 500VA FR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Energeticky úsporná ochrana napájení počítačů • UPS Eaton Ellipse ECO je konstruována s ohledem na nízkou spotřebu a je vybavena funkcí EcoControl (modely s USB), která při vypnutí hlavního napájeného zařízení automaticky odstaví periferní zařízení. Eaton Ellipse ECO vám pomůže dosáhnout úspory až 25 % odebírané energie ve srovnání s předchozími generacemi UPS. • Napájecí napětí je zálohováno z baterie, takže připojená zařízení zůstávají v provozu i při výpadku napájení z elektrorozvodné sítě. UPS Ellipse ECO kromě toho zajišťuje efektivní ochranu zařízení před nebezpečnými přepětími. • Ellipse ECO obsahuje účinnou přepěťovou ochranu podle standardu IEC 61643-1. Tato ochrana zahrnuje i datová připojení, jako je Ethernet, internet a telefonní vedení. - Ellipse ECO 500, 500VA/300W - Off-line - Tel/fax/modem, - ADSL/ 10/100Ethernet prepat. ochrana - standard. zásuvky USE FR, 3 zálohovaní +1 chráněný výstup - extra plochý design - možnost umístění pod monitor - libovolná pracovní poloha - 2.9 kg, 263 x 81 x 235 mm (VxŠxH) - vstup 184 V - 264 V (nastavitelné na 161 V - 284 V) - úplně nehlučná - bez ventilátoru Typická doba zálohování při 50% zátěži: 9 minut Typická doba zálohování při 70% zátěži: 5 minut


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k UPS Eaton Ellipse ECO 500VA FR
Diskuze k produktu: ups-eaton-ellipse-eco-500-fr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.