vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST Clip Mount for action cameras

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
360 Kč s DPH

298 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: 20893
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
TRUST Clip Mount for action cameras
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust Urban Příchytná spona pro akční kamery Od nynějška lze na kameru zachytit jakýkoliv neuvěřitelný sportovní zážitek pomocí příchytné spony Trust Urban pro kamery GoPro a jiné podporované značky. Sponu lze snadno přichytit například na batoh či pásek a ještě rychleji ji odepnout a předat přátelům. Můžete filmovat z jakéhokoliv směru či úhlu, protože sponou lze otáčet o 360 stupňů. Základní vlastnosti Vhodné pro všechny kamery GoPro Další podporované značky: Sony, JVC, Rollei, Contour, Drift Jednoduché, bezpečné přichycení na pásek či batoh Otáčení 360 stupňů; nastavitelný směr a úhel Mechanismus rychlého uvolnění pro předání kamery kamarádům při sportu Včetně univerzálního šroubovacího adaptéru 1” na podporu jiných značek akčních kamer; křídlatý šroub pro kamery GoPro


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST Clip Mount for action cameras
Diskuze k produktu: ur-clip-mount-f-actioncam není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.