vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

URBAN REVOLT Bezdrátová sluchátka Blace Wireless Headphone (bezdrátová, nabíjecí, bluetooth)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
788 Kč s DPH

651 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 19769
Výrobce: URBAN REVOLT
Záruka: 2 měsíců
URBAN REVOLT Bezdrátová sluchátka Blace Wireless Headphon...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátová sluchátka Urban Revolt Blace Užijte si hudbu se stylovými bezdrátovými sluchátky UR Blace. Pohodlné náušníky, Skype, FaceTime a možnosti volání – ideální sluchátka pro vás. Stylové provedení a zvuk Sluchátka Blace nabízejí pěkné stylové provedení. Černý matný povrch a minimalismus detailů dodávají Blace nadčasový vzhled. Pohodlné provedení sluchátek Blace umožňuje užívat si hudbu naplno. Díky pohodlným náušníkům jsou Blace ideální pro každého uživatele. Udělejte si radost a užijte si bohatý zvuk a hluboký bas sluchátek Urban Revolte Blace! Snadné použití Připojení Bluetooth nastavíte hned. Jakmile navážete spojení, sluchátka začnou hrát. Pak jen snadno ovládáte hudbu pěti tlačítky na uchu (přehrát / pozastavit, další / předchozí a hlasitost). Prostřednictvím vestavěného mikrofonu lze realizovat telefonní hovory hands-free. Sluchátka mají vestavěnou baterii, která poskytuje až 8 hodin přehrávání a můžete je snadno nabíjet prostřednictvím přibaleného kabelu USB nebo nabíječky vašeho telefonu. Stylové provedení Stylové provedení s citem pro detail Stylové provedení potlačuje hluk Snadné použití Bluetooth Zpětná hlasová vazba pro párování Bluetooth / zapnutí a vypnutí / ovládání hlasitosti Tlačítka pro přehrávání / pozastavení / přijetí hovoru Interní akumulátor Přehrávání až 8 hodin Nabíjení prostřednictvím kabelu USB Nabíjení z nabíječky mobilního telefonu přes micro USB Volání hands-free


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k URBAN REVOLT Bezdrátová sluchátka Blace Wireless Headphone (bezdrátová, nabíjecí, bluetooth)
Diskuze k produktu: urban-revolt-bezdratova-sluchatka-blace-wireless-headphone-bezdratova-nabijeci-bluetooth není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.