vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

URBAN REVOLT (by Trust) Bezdrátový reproduktor YZO Wireless Speaker, oranžový

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
644 Kč s DPH

532 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 19855
Výrobce: URBAN REVOLT
Záruka: 2 měsíců
URBAN REVOLT (by Trust) Bezdrátový reproduktor YZO Wirele...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přenosný zvuk Uspořádejte si večírek kdekoliv s reproduktorem Yzo Mini. Poslouchejte oblíbenou hudbu v parku nebo na pláži. Ponořte se do hudby a zažijte úžasný přenosný zvuk. YZO nabízíme ve třech různých barvách a s pogumovaným povrchem pro dobrý úchop. Neomezená zábava Dopřávejte si oblíbené skladby celé hodiny! Interní baterie má dostatečnou kapacitu k přehrávání hudby celý den. Díky technologii Bluetooth se už nemusíte trápit s kabely. Rychle připojte tablet nebo mobilní telefon k YZO a zaposlouchejte se do oblíbené hudby. Nemáte Bluetooth? Nevadí, své zařízení můžete připojit i standardním 3,5mm konektorem. Pohodlné užívání Kompaktní velikost Interní baterie pro 8 hodin přehrávání Dobíjení (kabel přibalen) Bezdrátový zvuk Bluetooth 3,5mm zvukový konektor Tlačítka pro přehrávání/pauzu/ hlasitost a přijetí hovoru Volání hands-free Spárujte zařízení a užívejte si Telefon nemusíte ani vytahovat z kapsy. Přepínejte skladby, přerušte přehrávání nebo upravte hlasitost. Přijímejte hovory a užijte si telefonování hands-free.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k URBAN REVOLT (by Trust) Bezdrátový reproduktor YZO Wireless Speaker, oranžový
Diskuze k produktu: urban-revolt-yzo-wireless-speaker-orange není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.