vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Urbanears Plattan ROWAN, uzavřená sluchátka s mikrofonem - rezavá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1797 Kč s DPH

1485 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Sluchátka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 04090847
Výrobce: Urbanears
Záruka: 24 měsíců
Urbanears Plattan ROWAN, uzavřená sluchátka s mikrofonem ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
THE PERFECT CLASSIC HEADPHONES
Sluchátka Plattan využívají inovativní funkce a výkon pomocí dnešní technologie. Jsou to sluchátka plné velikosti, která vám dovolí užít si bohatý zvuk, izolovaný od okolních šumů. Sluchátka lze složit až do velikosti pěsti, takže jsou perfektně skladná a mobilní. Plattan přichází také s funkcí ZoundPlug v náušnících, díky čemuž se může připojit i váš kamarád a lze tak sdílet hudebních zážitky společně.

ZOUNDPLUG
INSTANT MUSIC SHARING
ZoundPlug není jen obyčejný plug, ale je to také výstup, který vám umožní sdílet hudbu s přítelem. Stačí jen připojit další sluchátka do prázdného výstupu v náušníku a pak už jen užívat společné chvíle.

COLLAPSIBLE
TAKE THEM EVERYWHERE
Jistě budete mít svá sluchátka sebou, ať jste kdekoli. Proto mají sluchátka Plattan navržený design tak, aby byla plně skládací a dala se snadno ohnout a tudíž lehce a snadno přenášet.

MICROPHONE REMOTE
FOR HANDS-FREE TALKING
Většina mobilních telefonů je dnes také hudebním přehrávačem. To je důvod, proč všechny sluchátka Urbanears přicházejí s vestavěným mikrofonem a dálkovým ovladačem. Díky tomu můžete přijímat hovory, nebo rychle posouvat hudbu vpřed i vzad.

AUDIO
Reproduktory : 40mm
Frekvenční rozsah : 20Hz-20kHz
Impedance : 60?
Citlivost : 115dB
Maximální vstupní výkon : 50mW


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Urbanears Plattan ROWAN, uzavřená sluchátka s mikrofonem - rezavá
Diskuze k produktu: urbanears-plattan-rowan-uzavrena-sluchatka-s-mikrofonem-rezava není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.