vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Modecom HUB ROUND 4 USB 2.0 externí HUB, 4port, pasivní, černý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
187 Kč s DPH

155 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HUB-ROUND4
Výrobce: MODE COM
Váha: 0,039
Záruka: 24 měsíců
Modecom HUB ROUND 4 USB 2.0 externí HUB, 4port, pasivní, ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Modecom HUB ROUND 4 USB 2.0 externí HUB, 4port, pasivní, černý

MODECOM HUB ROUND 4 je vysoce kvalitní, externí pasivní hub se 4 porty, který umožňuje okamžitý přenos dat, jako jsou fotografie, hudební soubory nebo videosoubory z multimediálních zařízení k notebooku nebo stolnímu počítači. Kromě toho, HUB ROUND 4 umožňuje instalovat a používat současně zařízení, jako jsou: myši, klávesnice, MP3 přehrávač nebo tiskárnu. Vestavěné 4 USB 2.0 porty jsou také zpětně kompatibilní s USB 1.1.

MODECOM HUB ROUND 4 je také praktický produkt. Jeho instalace je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné další ovladače. Díky malé, kapesní velikosti a zatahovacímu napájecímu kabelu, je HUB ROUND 4 velmi pohodlný a praktický pro přenášení.

Specifikace:
4 USB porty
Rozhraní: USB 2.0 /USB 1.1
„Vysoká rychlost” (480Mbps)
„Maximální rychlosť” (12Mbps)
„Minimální rychlost” (1.5Mbps)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Modecom HUB ROUND 4 USB 2.0 externí HUB, 4port, pasivní, černý
Diskuze k produktu: usb-hub-modecom-round-4-ports-20-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.