vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

UVmonkey - měřič intenzity UV záření

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
154 Kč s DPH

127 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PPW-018
Výrobce: Powertraveller
Záruka: 24 měsíců
UVmonkey - měřič intenzity UV záření
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
UVmonkey je malá praktická pomůcka pro měření intenzity UV záření. Můžete je i tak vhodně použít se solární nabíječkou či při opalování. UVmonkey obsahuje chemickou složku, která změnou barvy indikuje intenzitu UV záření. Podle barvy a tedy intenzity budete mít přehled, jak efektivně vaše solární nabíječka pracuje.

Pokud si tuto užitečnou pomůcku vezmete sebou na pláž, lehce poznáte kdy je vhodné vytáhnout slunečník nebo se prostě schovat někam do stínu.

Upozornění:
Nenechávejde UVmonkey exponovonanou na přímém slunci příliš dlouho! Chemikálie ve středu UVmonkey by zčernala na trvalo. Chemická látka reaguje na UV záření velmi rychle a proto se zabarví na správnou hodnotu během několika málo sekund.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k UVmonkey - měřič intenzity UV záření
Diskuze k produktu: uvmonkey-meric-intenzity-uv-zareni není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.