vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Váha CASER-PLUS15L,LCD na váze,RS232,6/15kg,2/5g

Kalkulačka splátek CETELEM
5868 Kč s DPH

4850 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Váhy
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ER-PLUS15L
Výrobce: CAS
Záruka: 24 měsíců
Váha CASER-PLUS15L,LCD na váze,RS232,6/15kg,2/5g
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Upozornění: objednávka je závazná a nelze ji zrušit, děkujeme.

Zboží určené pro POS (="point of sales"),
tedy prodejní místa, kde dochází k realizaci obchodních transakcí. Typicky maloobchod, restaurace, hotely, lékárny, služby a další.
Prodejní místo bývá většinou vybaveno následovně: PC, případně POS terminál a k němu připojené periferie: čtečka čárového kódu, tiskárna účtenek, zákaznický displej, pokladní zásuvka. Případně další periferie, jako tiskárny čárového kódu, váhy, programovatelné klávesnice, čtečky magnetických karet, informační kiosky a podobně.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Váha CASER-PLUS15L,LCD na váze,RS232,6/15kg,2/5g
Diskuze k produktu: vaha-caserplus15llcd-na-vazers2326-15kg2-5g není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.