vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

FS 3609 Vakuovačka folií 170W, černostří

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2524 Kč s DPH

2086 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: Severin
Váha: 2,5
FS 3609 Vakuovačka folií 170W, černostří
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vakuovač potravin – ideální pro sous-vide vakuové vaření  černá-stříbrná výkon: 170 W plně automatický proces odsávání a svařování sáčků kontrolky pro funkci vakuování a svařování 5 vakuovacích sáčků: 20 x 29.3 cm, vhodné pro sous-vide vakuové vaření prostor pro navíjení kabelu u zmražených potravin zachová přirozenou barvu a chuť zabraňuje poškození potraviny přemrazením potraviny zůstávají čerstvé při zachování nutriční hodnoty   přepravní karton po 6 kusech


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k FS 3609 Vakuovačka folií 170W, černostří
Diskuze k produktu: vakuovacka-severin-fs-3609 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.