vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Varná deska sklok. Ariston KRO 642 D X /HA

Kalkulačka splátek CETELEM
6402 Kč s DPH

5291 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Sklokeramické, indukční vest.
Dostupnost: Neznámá
Varná deska sklok. Ariston KRO 642 D X /HA
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Elektrická sklokeramická varná deska se zkosenými okraji s čelní nerez lištou. Samostatná, se 4 varnými zónami (2 dvojité). 4 kontrolky zbytkového tepla, dětská pojistka, dotykové ovládání, 9 stupňů výkonu. Indikátory zbytkového tepla ukazují, zda je varná zóna po vaření ještě teplá, a to i když už je příslušná varná zóna vypnutá. Tato indikace se vypne, jakmile varná zóna dosáhne teploty nižší než 60°. Nejvyšší stupeň přesnosti v regulaci je garantován přítomností časovače u každé varné zóny, díky kterému lze nastavit průběžné vaření od 1 do 99 minut nezávisle na sobě. Pohodlné dotykové ovládání.

Maximální příkon 6500 W
Varná deska sklokeramická
Počet varných zón 4
Ovládání desky dotykové
Materiál desky sklokeramika
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Kategorie Vestavná varná deska
Specifické funkce Dětská pojistka
Barva černá
Hloubka 50,4 cm
Výška 4,8 cm
Hmotnost 7,3 kg
Šířka 57,4 cm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Varná deska sklok. Ariston KRO 642 D X /HA
Diskuze k produktu: varna-deska-sklok-ariston-kro-642-d-x-ha není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.