vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Veeam Backup Essentials Enterprise 2 socket bundle for VMware

Kalkulačka splátek CETELEM
43859 Kč s DPH

36247 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Software a hry
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: V-ESSENT-VS-P0000-00
Výrobce: VEEAM
Veeam Backup Essentials Enterprise 2 socket bundle for VM...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Technologie Modern Data Protection pro malé podniky

Organizace s malým prostředím VMware vSphere či Microsoft Hyper-V potřebují cenově dostupné řešení zálohování a obnovy, které se snadno používá i spravuje. Právě proto společnost Veeam® Software nabízí řešení Veeam Backup Essentials™. Veeam Backup Essentials představuje výkonné a snadno použitelné řešení pro organizace s méně než 250 zaměstnanci a virtuálními prostředími s 2, 4 nebo 6 paticemi, které s přinejmenším 33% úsporou přináší veškeré výhody a funkce produktu Veeam Backup Replication™.


Odpověď na současné překážky

Kvůli nutnosti omezovat dobu nutnou k zálohování, růstu objemu dat a zvyšování nároků na výkon a dostupnost jsou efektivní ochrana a správa vaší virtuální infrastruktury důležitější, než kdy dříve. S produktem Veeam Backup Essentials získáte všechny možnosti v jednom řešení, které je odpovědí na vaše nejdůležitější potřeby:
• Rychlé a spolehlivé zálohování
• Rychlá a flexibilní obnova
• Rychlá a účinná replikace


Cenově dostupné řešení

Řešení Veeam Backup Essentials nabízí důležité a široce přínosné výhody pro malé podniky s omezeným počtem zaměstnanců a rozpočtem:
• Snížení času potřebného k zálohování a obnově o 95 %
• Zkrácení času potřebného ke správě o 90 %
• Snížení nákladů až o 70 %

Řešení Veeam Backup Essentials je k dispozici ve 2paticových svazcích pro prostředí VMware a Hyper-V a organizace mohou nakoupit tři 2paticové svazky až do celkové výše 6 patic. Díky úspoře nejméně 33 % oproti nákupu produktu Veeam Backup Replication představuje Veeam Backup Essentials cenově velmi výhodné řešení pro menší podniky s obvykle méně než 250 zaměstnanci.


Technologie Modern Data Protection určená pro virtualizaci (Built for Virtualization™)

Data jsou nejcennějšími prostředky vaší společnosti. Zastaralé nástroje pro zálohování jednoduše nestačí jako odpověď na překážky virtuálních prostředí, ani pro překonání rostoucí netolerance vůči prostojům aplikací a ztrátě dat. Ve společnosti Veeam jsme přesvědčeni, že dnešní požadavky informačních technologií jsou jiné a že dřívější problémy v oblasti zálohování – chybějící prostředky, zvýšená složitost a vysoké náklady – nejsou již pro žádnou organizaci přijatelné. Řešení Veeam Backup Essentials poskytuje funkce produktu Veeam Backup Replication v podobě zvláštního balíčku, který je rozsahem i cenou přizpůsoben k zajištění rychlého, flexibilního a spolehlivého zálohování a obnovy virtuálních aplikací a dat v menších podnicích. Produkt Veeam Backup Essentials nabízí zálohování a replikaci v rámci jednoho řešení, zvyšuje hodnotu záloh a mění zaběhlou představu ochrany dat pro virtuální prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.


Podpora více hypervizorů

Veeam Backup Essentials představuje řešení s podporou prostředí VMware a Hyper-V v podobě, se kterou získáte špičkovou ochranu dat u obou typů hypervizorů bez nutnosti vynakládat čas a úsilí na nasazení a správu samostatných nástrojů.


Možnosti velkých společností i pro malé podniky

Ochrana dat je stejně důležitá jak pro menší podniky, tak i pro společnosti v žebříčku Fortune 500. Jediným rozdílem je měřítko. Produkt Veeam Backup Essentials poskytuje základní funkce, které byste očekávali od novodobého řešení zabezpečení. Abychom jmenovali alespoň některé, tak možnost zálohovat spouštěné virtuální počítače, deduplikace, komprese nebo okamžité obnovení virtuálních počítačů. Veeam Backup Essentials však jde dále za hranice očekávaného a nabízí řešení nevyužívající agenty s automatickým ověřováním záloh a replik, nabízí granulární obnovení na úrovni položek, integrovanou akcelerací WAN pro zajištění rychlého a spolehlivého externího ukládání záloh a mnohem více.


Edice

Produkt Veeam Backup Essentials je nabízen ve třech edicích Standard, Enterprise a Enterprise Plus s možnostmi ochrany dat odpovídajícími edicím Standard, Enterprise a Enterprise Plus produktu Veeam Backup Replication. Řešení Veeam Backup Essentials je nabízeno také v edici Cloud Edition. Díky podpoře více než 15 předních poskytovatelů prostředí cloudu a platforem pro cloudová úložiště vám verze Cloud Edition umožňuje vybrat si to nejvhodnější cloudové úložiště a usnadnit si tak externí ukládání záloh do cloudu.


Podporované platformy:

Infrastruktura VMware

Platformy:
• vSphere 4.x – 5.5
• Infrastruktura VMware 3.x (VI3)

Hostitelé:
• ESXi 3.5 – 5.5
• ESX 3.5 a 4.x

Software:
• vCenter Server 4.x – 5.5 (volitelné)
• Virtual Center 2.5 (volitelné)
• vCloud Director 5.1 – 5.5 (volitelné)

Virtuální počítače:
• Všechny operační systémy podporované prostředím VMware
• Libovolná aplikace
• Libovolný souborový systém


Infrastruktura Microsoft Hyper-V

Hostitelé:
• Windows Server 2012 Hyper-V (až po R2)
• Windows Hyper-V 2008 R2 SP1 (včetně instalace jádra)
• Microsoft Hyper-V Server 2012 (až po R2), 2008 R2 SP1 (bezplatná verze platformy Hyper-V)

Software:
• Microsoft System Center 2012 (až po R2) Virtual Machine Manager (volitelné)
• Microsoft System Center 2008 R2 Virtual Machine Manager (volitelné)

Virtuální počítače:
• Všechny operační systémy, které podporují Microsoft Hyper-V
• Libovolná aplikace
• Libovolný souborový systém


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Veeam Backup Essentials Enterprise 2 socket bundle for VMware
Diskuze k produktu: veeam-backup-essentials-enterprise-2-socket-bundle-for-vmware není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.