vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Velbon DV-7000N - včetně videohlavy PH-368

Kalkulačka splátek CETELEM
7286 Kč s DPH

6021 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: E61PVE405302
Výrobce: Velbon
Záruka: 24 měsíců
Velbon DV-7000N - včetně videohlavy PH-368
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Robustní celokovový stativ vybavený odnímatelnou videohlavou. Stativ se vyznačuje vysokou stabilitou, kvalitou použitých materiálů a precizností provedení. Stativ je vyroben z lehké slitiny hliníku, nohy jsou zakončeny gumovými antivybračními patami. Stabilita stativu je umocněna radiálními vzpěrami středové tyče, které je možné zaaretovat v libovolné poloze. Vertikální posuv středové tyče je zajištěn přesným ozubeným převodem a kličkou, umožňující přesné a jemné nastavení požadované výšky. Tuhost (torzi) posuvu středové tyče lze nastavit pomocí matice na ve spodní části středové tyče. Nohy stativu jsou složeny ze tří sekcí, aretace pomocí nových svorek z kompozitního plastu. Stativ je osazen kvalitní fluidní jednopákovou video hlavou PH -368, která umožňuje nastavení tuhosti posuvu v obou osách při povolených aretačních šroubech. Ovládací páku hlavy lze nastavit pro ovládání pravou i levou rukou. Videohlavu lze ze stativu odejmout a stativ je možné osadit libovolnou kulovou nebo pákovou hlavou pro práci s digitálními fotoaparáty. Stativ je určen pro práci s amatérskými i profesionálními digitálními videokamerami s max. hmotností do 4,5kg.

MAXIMÁLNÍ VÝŠKA (cm) - 162,50
MINIMÁLNÍ VÝŠKA (cm) - 53,5
DÉLKA VE SLOŽENÉM STAVU, cm - 66,5
HMOTNOST (kg) - 2,8
POČET SEKCÍ NOH - 3
PRŮMĚR PRVNÍ DÍL NOHY (mm) - 29
MAX. ZATÍŽENÍ (kg) - 6,0
MAX. DOP. ZATÍŽENÍ (kg) - 4,5
ARETACE NOH - Svorky
ZAKONČENÍ NOH - guma
BARVA - černá
HLAVA - PH-368
RYCHLOUPÍNACÍ DESTIČKA - QB-6RL
Rozměry destičky (cm) - 5,0 x 7,8 (korek)
POČET VODOVÁH - 1
BRAŠNA součástí dodávky - Ne


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Velbon DV-7000N - včetně videohlavy PH-368
Diskuze k produktu: velbon-dv7000n-vcetne-videohlavy-ph368 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.