vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Velbon QHD-53D - destička QB-62, 3 vodováhy

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2624 Kč s DPH

2169 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Stativy
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: E61PVE179883
Výrobce: Velbon
Záruka: 24 měsíců
Velbon QHD-53D - destička QB-62, 3 vodováhy
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nové hliníkové hlavy QHD se vyznacují kvalitou a precizním zpracováním použitých materálu, praktickou konstrukcí, která umožnuje plné naklopení ve 3 osách a minimální hmotností. Hlavy jso osazeny rychloupínacím mechanismem, presné kovové rychloupínací desticky jsou osazeny univezálním 1/4“ šroubem a upínací plochou z protiskluzové tvrzené gumy. Hlavy QHD-43D a 53D jsou osazeny tremi vodováhami. Hlavy mají 1/4“ upínací matici pro uchycení ke stativu. Soucástí balení hlav QHD-43D a QHD-53D jsou navíc redukce s 3/8” závitem a montážní klíc. Hlava QHD-33Q je urcena pro práci s ultrazoom a CSC kompaktními fotoaparáty, hlavy QHD-43D a QHD-53D pro práci s CSC komapkty a DSLR zrcadlovkami s celkovou hmotností až 4 kg.

Technická specifikace:
VÝŠKA (mm) - 97
HMOTNOST (g) - 310
DOPORUCENÉ ZATÍŽENÍ (kg) - 4,0
PRUMER UPÍNACÍ PLOCHY (mm) - 43
RYCHLOUPÍNACÍ DESTICKA - QB-62
VELIKOST (cm x cm) - 7,3 x 4,4
TRECÍ PLOCHA (cm x cm) - 6,7 x 3,9Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Velbon QHD-53D - destička QB-62, 3 vodováhy
Diskuze k produktu: velbon-qhd53d-desticka-qb62-3-vodovahy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.