vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VERBATIM DVD-RAM(5-Pack) 4,7GB 3x Type 2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
617 Kč s DPH

510 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 43491
Výrobce: VERBATIM
Záruka: 24 měsíců
VERBATIM DVD-RAM(5-Pack) 4,7GB 3x Type 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Formát DVD-RAM je určen pro datově náročné a vysoce výkonné aplikace. Přístup k datům uloženým na médiu DVD-RAM je možný stejným způsobem jako u pevného disku (mimo jiné pouhým přetažením) a počet možných zápisů na médium DVD-RAM je 100 000. Vysoká kapacita; až 9,4 GB (oboustranný), rychlý přímý přístup, vynikající zjišťování a oprava chyb, 100 000 zápisů (média 3x), 10 000 zápisů (média 5x), s povrchovou úpravou Hard Coat zajišťující vynikající ochranu, doživotní záruka.
Císlo soucásti: 43491 Kapacita: 4.7GB Max. Zapis. Rychlosted: 3x Baleni: 5 Pack Cartridge T4 Kazeta typu 4 je vyměnitelné pouzdro na disky DVD-RAM. Tento disk je předformátován na formát UDF 2.0.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VERBATIM DVD-RAM(5-Pack) 4,7GB 3x Type 2
Diskuze k produktu: verbatim-dvdram5pack-47gb-3x-type-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.