vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VERBATIM Hard Drive 3,5" 2TB USB 3.0 Store'n'save External

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2616 Kč s DPH

2162 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 47672
Výrobce: VERBATIM
Záruka: 23 měsíců
VERBATIM Hard Drive 3,5" 2TB USB 3.0 Store'n'save External
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
•Vysokorychlostní přenos dat díky rozhraní SuperSpeed USB 3.0
•Elegantní černý design s možností položení na bok nebo postavení na výšku
•Uložte tisíce digitálních fotografií, videí a souborů MP3
•Software Nero BackItUp a Burn Essentials – na pevném disku počítače nebo
•notebooku si můžete vytvořit zálohu na přenosný pevný disk.
•Technická podpora na horké lince zdarma
•Dvouletá omezená záruka společnosti Verbatim

Stolní pevné disky Verbatim Store 'n' Save USB 3.0 využívají vysokorychlostní rozhraní SuperSpeed USB 3.0, které vám umožní efektivní ukládání dat. Rozhraní USB 3.0 poskytuje oproti rozhraní USB 2.0 až 10krát rychlejší přenos dat (v závislosti na sběrnici USB), takže umožňuje extrémně rychlý přenos dat na cestách.

Disky Store 'n' Save lze používat položené na bok nebo postavené na výšku a ušetřit tak místo na stole. Při spuštění disku Store 'n' Save se zobrazí uvítací obrazovka Verbatim* s odkazy na software, uživatelské příručky, podporu a složku na vašem disku (* v závislosti na používaném operačním systému v počítači)

Rozhraní USB 3.0 je zcela kompatibilní s rozhraním USB 2.0.

Kvůli většímu zabezpečení je součástí disku také software Nero BackItUp a Burn Essentials umožňující zálohovat pevný disk vašeho notebooku nebo počítače. Software BackItUp a Burn Essentials nabízí tři aplikace v jedné. Umožňuje bez ohledu na okolnosti zálohovat všechny vaše soubory, složky a disky, nebo pro lepší zabezpečení zálohování naplánovat a provádět je automaticky v daný čas. Aplikace Nero Express slouží k zápisu souborů na disky CD nebo DVD a nástroj Nero RescueAgent umožňuje obnovit soubory v případě jejich poškození.Software Nero BackItUp a Burn Essentials je kompatibilní se systémy Windows XP, Windows Vista a Windows 7 (není kompatibilní se systémem Mac OS).

Pevné disky Verbatim nabízí také software Green Button pro úsporu energie. Software Green Button zastaví otáčení pevného disku při jeho nepoužívání, a zvýší tak jeho efektivitu a úsporu energie.

K dispozici jsou tři nastavení úsporného režimu. Aktivace úsporného režimu po 10 až 120 minutách používání, vždy po 10 minutovém nárustku. Okamžitá aktivace úsporného režimu poklepáním na ikonu Green Button umístěnou na ploše. Poslední varianta je nastavit možnost „Never Suspend the disk“ (Úsporný režim disku nikdy nespouštět).

Dvouletá omezená záruka společnosti Verbatim

Kapacita: 2 TB
Rozhraní: USB 3.0
Rozměry: 192 x 118 x 49 mm (D x Š x V)
Hmotnost produktu: cca 1 kg

Číslo produktu (PN) : 47672Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VERBATIM Hard Drive 3,5" 2TB USB 3.0 Store'n'save External
Diskuze k produktu: verbatim-externi-35-hdd-2tb-store-n-save-usb-30-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.