vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VERBATIM Micro Secure Digital 2GB

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
925 Kč s DPH

764 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 44001
Výrobce: VERBATIM
Záruka: 36 měsíců
 VERBATIM Micro Secure Digital 2GB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
microSD 2GB

Paměťové karty microSD jsou momentálně jedny z nejmenších karet na trhu. Umožňují v telefonu uložit více fotografií, videozáznamů, vyzvánění a hudby.

Tato miniaturní paměťová karta, vytvořená speciálně pro mobilní telefony, užívá velmi malé množství energie, a tak zvyšuje životnost baterií. Je možné ji použít i v zařízeních GPS, MP3 přehrávačích, digitálních kamerách a zařízeních PDA.
Díky dodávanému adaptéru SD je možné karty microSD použít stejně jako standardní karty SD, takže jsou kompatibilní s větším počtem zařízení. Obrázky a data je nyní možné mezi fotoaparátem, počítačem a mobilním telefonem přenášet snadno.

Logo microSD je obchodní značkou.

Císlo soucásti: 44001
Kapacita: 2GB
Rychlost zápisu: 2MB/Sec
Rychlost čtení: 4MB/Sec
Rozměry produktu: 11 x 1 x 15
Provozní napětí: 2.7v - 3.6v
Hmotnost: 1.41g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VERBATIM Micro Secure Digital 2GB
Diskuze k produktu: verbatim-micro-secure-digital-2gb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.