vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VMware Workstation 12 Pro for Linux/Windows, ESD

Kalkulačka splátek CETELEM
7646 Kč s DPH

6319 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Software a hry
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WS12-LW-CE
Výrobce: VMware
VMware Workstation 12 Pro for Linux/Windows, ESD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Workstation products allows users to run multiple operating systems including Linux, Windows and more, as virtual machines on a single PC. Users can replicate server, desktop and tablet environments on a virtual machine, to run applications simultaneously across operating systems without rebooting. Workstation also provides an isolated and safe environment to evaluate new operating systems like Windows 10 and test software applications, patches and reference architectures.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VMware Workstation 12 Pro for Linux/Windows, ESD
Diskuze k produktu: vmware-workstation-pro-12-for-linux-and-windows-esd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.