vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Vodotěsný reproduktor Tough Speaker (IPX7 ), oranžový Freecom

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
428 Kč s DPH

354 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Reproduktory
Dostupnost: Neznámá
Part no.: 56299
Výrobce: Freecom
Záruka: 24 měsíců
Vodotěsný reproduktor Tough Speaker (IPX7 ), oranžový Fre...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bluetooth® bezdrátový reproduktor Freecom Tough Speaker zajistí dlouhé hodiny hudby, ať jste kdekoliv

Světle oranžový reproduktor Freecom Tough Speaker napájený vestavěnou nabíjecí baterií vydrží déle než konkurenční výrobky – konkrétně po dobu nejméně sedmi hodin před potřebou opětovného nabití pomocí mini USB kabelu.

Spárování přenosného reproduktoru s chytrým telefonem nebo tabletem je velice jednoduché. Jednotlivá tlačítka umožňují ručně nastavit hlasitost, přehrávání a pozastavení hudby, nebo přijmutí a zavěšení telefonního hovoru.


Reproduktor Freecom Tough Speaker je, jak napovídá jeho název, robustní, ale zároveň kompaktní a velmi lehký. Váží 93 gramů a v průměru měří 6 cm.

Reproduktor dosáhl během testů vodotěsného standardu IPX7 (ponoření do vody až do hloubky 1 metr pod vodní hladinu po dobu 30 minut).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Vodotěsný reproduktor Tough Speaker (IPX7 ), oranžový Freecom
Diskuze k produktu: vodotesny-reproduktor-tough-speaker-ipx7-oranzovy-freecom není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.