vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Honeywell Voyager1450g,všesměrový,2D,světlý,USB,stojan

Kalkulačka splátek CETELEM
5066 Kč s DPH

4187 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1450g2D-1USB-1
Výrobce: HONEYWELL
Záruka: 60 měsíců
Honeywell Voyager1450g,všesměrový,2D,světlý,USB,stojan
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ruční snímač kódů Honeywell Voyager 1450g poskytuje všesměrové snímání lineárních čárových kódů s možností za rozumnou cenu upgradovat zařízení pro čtení kódů PDF a 2D kódů.

V poslední době podniky využívají nové trendy z oblasti zobrazovacích technologií, přičemž v mnoha odvětvích se 2D kódy stávají standardem. Pro ty, kteří potřebují pouze skenovat čárové a 2D kódy, je tento ruční snímač perfektní. Nezahrnuje totiž dodatečné zobrazovací funkce jako je např. pokročilé zachycování a zpracovávání obrazu, na druhou stranu umožňuje udržet nízké náklady a nabízí agresivní lineární a 2D skenování za skvělou cenu.

Snímač kódů Voyager 1450g má provozní teplotu 0 °C až 40 °C, odolnost vůči pádu až do 1,5 m na beton a třídu krytí IP40.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Honeywell Voyager1450g,všesměrový,2D,světlý,USB,stojan
Diskuze k produktu: voyager1450gvsesmerovy2dsvetlyusbstojan není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.