vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Vysavač Nilfisk Alto Home Cleaner

Kalkulačka splátek CETELEM
13634 Kč s DPH

11268 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Nilfisk-ALTO
Váha: 9,5
Vysavač Nilfisk Alto Home Cleaner
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stříkací a extrakční jednotky pro nejrůznější použití a velikost ploch. Snadná obsluha, robusní, stabilní design pro komerční použití.Maximální sací výkon pro skvělý výsledek. Velké množství vody při stříkání a držadlo pro snadnou přepravu. Udrží váš dům bez poskvrny. Ušetří Vám výměnu koberců a čalounění.

Víceúčelový čištič na koberce, nábytek a další čalounění
Mokré a suché vysávání
Elektrický pohon

Součást dodávky: Trubky a hadice, Nástavec na hadice, 2ks prodlužovací trubky, Sací hadice s ruční trubkou, Adaptér na čalounění, Kombinovaná tryska, Příslušenství na tvrdé podlahy, Štěrbinová hubice, Kartáčová hubicePřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Vysavač Nilfisk Alto Home Cleaner
Diskuze k produktu: vysavac-nilfisk-alto-home-cleaner není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.